Jagoda Smolińska

Dietetyk i Miłośniczka zdrowego gotowania

Poznajmy się!

Nazywam się Jagoda Smolińska. Pochodzę z malowniczej wioski
na Podkarpaciu, lecz to jest najmniej istotne w mojej działalności. Od dziecka kochałam jeść. Niestety, kiedyś miłość do niezdrowego jedzenia przerodziła się w nadwagę, a później otyłość.
Doskonale wiem jak czuje się dziecko wytykane palcami przez swoją nadwagę, a potem nastolatka wyróżniająca się gabarytami wśród innych.
Mając 17 lat świadomie postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe i zaowocowało to redukcją masy ciała. I tak właśnie zrodziła się moja pasja i miłość do ZDROWEGO, wartościowego odżywiania. Udało mi się zredukować masę ciała o 18 kg.
Ta zmiana wywarła bardzo duży wpływ na moje życie – odnalazłam pasję, która wytyczyła mi ścieżkę zawodową, a dziś stanowi sposób na życie.
Chcę pomagać innym w odzyskiwaniu pewności siebie, utrzymania dobrej relacji ze swoim ciałem, a przede wszystkim chcę przeprowadzić moich Klientów po drodze prowadzącej do ukształtowania nowych, trwałych nawyków żywieniowych.

Kilka słów o mojej edukacji…

Uniwersytet Rzeszowski pozwolił mi poznać fizjologię organizmu człowieka i dietetykę od klinicznej strony. Dzięki 5-letniej edukacji na uczelni wyższej zdobyłam podstawową wiedzę i uzyskałam tytuł magistra dietetyki. Podstawową, dlatego, że dziedzina dietetyki dynamicznie się rozwija i wymaga ciągłego dokształcania i podążania za światem naukowym. Dlatego właśnie nieustannie dokształcam się uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych i webinarach. W mojej branży nie ma końca nauki i rozwoju! 

Czym zajmuję się na codzień?
Prowadzę mobilną poradnię dietetyczną Jagodowe Smaki, ale o tym już wiesz.
Ponadto pracuję w okolicznych szkołach i przedszkolach oraz Domu Pomocy Społecznej – jako dietetyk. Zajmuję się żywieniem zbiorowym i dbam o jadłospisy najmłodszych i najstarszych.
Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie być teraz w innym miejscu niż jestem.

Co jeszcze?
Jestem przedstawicielem firmy Vorwerk i uszczęśliwiam Klientów urządzeniem wielofunkcyjnym Thermomix.

Jak wygląda moja praca?

W swojej pracy stawiam na ukształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych, które pozostaną na zawsze, a nie będą stanowiły chwilowego epizodu. Moi Klienci mogą liczyć na zdrową, racjonalną i różnorodną dietę. Nie ma mowy o restrykcyjnej, niesmacznej diecie.

Swoim Klientom gwarantuję indywidualne podejście i plan żywieniowy dostosowany do preferencji smakowych, stanu zdrowia i trybu życia. Chcę, aby zdrowa dieta była przyjemnością i zagościła w życiu na zawsze.

Z moich usług skorzystasz bez wychodzenia z domu. Prowadzę MOBILNĄ Poradnię Dietetyczną i jestem dostępna zawsze, gdy do mnie napiszesz.

Oprócz żywienia indywidualnego na co dzień dużą część mojej pracy zajmuje żywienie zbiorowe.  
Planuję jadłospisy dla szkół i przedszkoli, dbając o zaspokojenie wszystkich potrzeb żywieniowych i smaczną, urozmaiconą dietę.

Na co dzień znajdziesz mnie w social mediach – Instagram @Jagodowesmaki, Facebook @JagodoweSmaki , gdzie inspiruję do zdrowego odżywiania i pokazuję jak szybko przygotować pyszne, wartościowe posiłki.

Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz podjąć współpracę